3 симптоми діабету у кішок

Діабет у кішкиДіабет у кішок – це хронічне захворювання, що характеризується порушенням синтезу інсуліну, і в результаті цього недостатнім засвоєнням глюкози організмом.  По статистиці до 2% усіх кішок хворіють діабетом.

Збільшення апетиту і втрата маси тіла

Організм кішки не може отримувати достатню кількість поживних речовин зі стандартної порції їжі, тому тварина їсть більше. Але через те, що підшлункова залоза не виробляє інсулін і не регулюється рівень глюкози кішка втрачає масу тіла.

Симптоми на перших  стадіях захворювання можна контролювати завдяки зміні раціону, оскільки ожиріння – це найперша причина діабету. Кішки в диких умовах живляться лише сирим м’ясом, тому рекомендується виключити усі інші продукти з раціону. Або ж використовувати спеціалізований лікувальний корм.

Збільшена спрага

Так як кількість глюкози в крові більше не регулюється підшлунковою залозою, то організм пробує вивести надлишок через нирки. В результаті кішка п’є більше води, щоб забезпечити цей процес

Часте сечовипускання

Збільшена спрага в свою чергу призводить і до частого походу в туалет з великою кількості світлої сечі. Через те, що велика кількість глюкози опрацьовується нирками, то це призводить до їх пошкодження на пізніх стадіях діабету.

Діагностування і лікування діабету на ранніх стадіях захистить кішку від видимих проблем, пошкодження нирок і ранньої смерті. Тому слідкуйте кожного дня за своїми улюбленцями для забезпечення їх тривалого життя.